Konkurs Progress Accounting Competition
Dodano 2017-01-16 23:13:59


Ogłoszenie!

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Was do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości Progress Accounting Competition. Co roku staramy się, aby młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy mogli wykorzystać wiedzę zdobywaną podczas studiów w zadaniach stworzonych przez najlepsze firmy z branży rachunkowości i finansów. W tegorocznej edycji naszymi partnerami zostali: Bank Zachodni WBK, EY, KPMG, PwC a także inne duże podmioty z wyżej wymienionych dziedzin. Ponadto, możemy pochwalić się aprobatą ze strony Ministerstwa Finansów, a także przedstawicieli władzy województwa łódzkiego.
Rejestracji 3-osobowej drużyny można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: http://pac.progress.org.pl/index.php/logowanie/rejestracja a także na naszych standach, do 15 stycznia (szczegółowe informacje dotyczące terminów znajdziecie na: https://www.facebook.com/pac.konkurs/ ).
Załączamy harmonogram, zakres merytoryczny, a także informacje dotyczące naszych tegorocznych partnerów. Prosimy o przekazanie informacji o naszym konkursie członkom koła, a także w miarę możliwości zamieszczenia ogłoszenia na Waszych stronach