Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Dodano 2017-02-07 23:44:32

Uwaga!!!

Koło Naukowe Analizy Danych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ,,Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych”, która odbędzie się 25-26 kwietnia 2017 r. na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

W ramach Konferencji odbędą się dwa bloki tematyczne:

- analiza danych w ekonomii

- zastosowanie narzędzi analitycznych w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Misją Konferencji NAWNE jest budowanie mostów pomiędzy młodymi adeptami nauk ekonomicznych, doświadczonymi pracownikami naukowymi oraz przedstawicielami świata biznesu. Dla studentów jest to niepowtarzalna możliwość poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej oraz spotkania z wybitnymi przedstawicielami nauki i biznesu.

Więcej informacji na temat terminów zgłoszeń referatów oraz warunków uczestnictwa w konferencji można znaleźć na naszej stronie:

www.nawne.pl

oraz naszym fanpage’u na facebook’u: