MARKETINGOWA ŚRODA!
Dodano 2017-03-28 15:56:59

-Wow! Jaka ładna torebka! Skąd masz?
-Na zalando wyhaczyłam!
-Naprawdę?! Jest świetna!

Jeśli kiedykolwiek prowadziłeś podobne rozmowy, być może postawiłeś sobie pytanie, skąd biorą się niektóre otaczające nas rzeczy. Proste! Z internetu. Sieć towarzyszy nam dosłownie wszędzie!
Ale chwilka… Odwróćmy role.

Może zastanawiałeś się kiedyś jak to się dzieje, że niektóre marki są bardziej znane w internecie, a inne mniej? Może sam chciałbyś w przyszłości wykorzystać możliwości internetu do promocji swojego brandu?

Jeśli tak, to zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim, spotkanie trzeciej edycji szkoleń z cyklu „Marketingowe Środy”, które odbędzie się już w następnym tygodniu, w środę 29 marca o godz. 18:30 w sali 201 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej 63.

Prelekcję na temat "Każda marka może „umieć w Internety”, czyli sposoby na komunikację marki w sieci" wygłosi Pan Tomasz Michniewicz, pracownik Infinity Group i absolutny specjalista w tej dziedzinie!

Zapisy na wydarzenie znajdziesz tutaj:

Oczywiście, jak zwykle po spotkaniu, wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody w postaci bonów i zniżek ufundowanych przez naszych partnerów rzeczowych!

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Do zobaczenia niebawem!