Dni Marketingu!
Dodano 2017-04-19 09:43:03

W dniach 24-26 kwietnia 2017r. już po raz piąty będziecie mieli okazję stanąć oko w oko z praktycznym obliczem marketingu, który jest dosłownie... wszędzie! Gdziekolwiek byście nie trafili, tam będzie marketing: w internecie, na ulicach, w komunikakcji miejskiej, a nawet w Waszych telefonach! Zatem marketing i reklama tworzą już chyba nieodłączną część naszej rzeczywistości.

Ale spokojnie, nie ma czego się bać... Gwarantujemy Wam, że prelekcje i warsztaty przeprowadzone przez naszych gości na długo zostaną w Waszej pamięci. A jest to zasługa ich codziennego kontaktu z branżą reklamową, pasji i oczywiście przystępności przekazu.

Celem V Edycji Dni Marketingu jest edukacja i przekazywanie wiedzy w przyjemny i ciekawy sposób, ze szczególnym naciskiem na praktykę. „Co się nauczysz i dowiesz, to twoje” – powiadali kiedyś starsi ludzie. I my tak uważamy: wiedza to inwestycja w siebie! A wszystko jeszcze w młodym i energicznym zespole – niczym oferta pracy z ogłoszenia.

I oczywiście, jak na każde wydarzenie SKMowe przystało, nie obejdzie się bez nagród od naszych Partnerów Rzeczowych, o których powiemy Wam wkrótce.

Plan V edycji Dni Marketingu kształtuje się następująco:
➡ 24.04.17 (pon.) godz. 15:00 - Krystyna Bezubik "Wykorzystywanie kreatywnego pisania w promocj marki"
➡ 24.04.17 (pon.) godz. 16:45 - Aleksandra Dargiewicz ALEXDARG.PL "O kreowaniu dobrego wizerunku, czyli na czym polega praca blogerki"
➡ 25.04.17 (wt.) godz. 16:45 - Mikołaj Winkiel z Brand24 "Dlaczego miliony marek monitorują internet?"
➡ 26.04.17 (śr.) godz. 16:45 - Agencja Reklamowa 4e "Produkcja filmu reklamowego krok po kroku"
➡ 26.04.17 (śr.) godz. 18:30 - Agencja Reklamowa SilverFox.pl "Trudne Sprawy odc. 35: Jak wypromować firmę?"

Rozkład sal pojawi się niebawem, więc bądzcie czujni! ☺
I już teraz zapisz się na interesujące Cię szkolenie

Do zobaczenia! ☺