Podlaska Akademia Giełdowa
Dodano 2017-04-24 09:16:13

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugą odsłonę PODLASKIEJ AKADEMII GIEŁDOWEJ - cykl szkoleń poświęconych tematyce rynków finansowych organizowanych przez Studenckie Koło Menedżerów.

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę na rynkach finansowych, ale nie wiesz od czego zacząć? A może inwestujesz już od dawna, a zyski z Twoich inwestycji wciąż Cię nie zadowalają? Jeśli tak to II edycja Podlaskiej Akademii Giełdowej jest właśnie dla Ciebie!

Program II edycji Podlaskiej Akademii Giełdowej:

• - 24 kwietnia godzina 13:15 sala 302 - X-Trade Brokers Dom Maklerski - „Wprowadzenie do inwestowania. Analiza Fundamentalna”,
  • - 26 kwietnia godzina 13:15 sala 301 - Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska „Psychologiczne pułapki inwestowania”,
  • - 27 kwietnia godzina 10:00 sala 302 - Marek Szuszkiewicz Urząd Komisji Nadzoru Finansowego,
  • - 8 maja godzina 11:30 sala 316 - Podlaski Fundusz Kapitałowy i AIP Białystok „Rynek finansowy a mój pomysł na biznes. Akceleracja Start-upu.”,
  • - 10 maja godzina 13:15 sala 301 - mBank „Analiza techniczna rynków finansowych: trendy, wykresy, fale”.

Szkolenia będą odbywać się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok ul. Warszawska 63.

Na uczestników czekają nagrody od naszych sponsorów! Wstęp wolny. Projekt ten, powstał dzięki pomocy naszych sponsorów. Głowni Partnerzy : Komisja Nadzoru Finansowego, mBank, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, X-Trade Brokers Dom Maklerski, Podlaski Fundusz Kapitałowy. Pozostali partnerzy: Inkubatory AIP Białystok, Fastpark, Uniwersytet w Białymstoku oraz Wydział Ekonomii i Zarządzania UwB, BilardHOUSE, Spaghetteria Makarun Białystok, Pizzeria Na Wiejskiej, Miły Burger, Jumper Park Trampolin. Patronat: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, BiałystokOnline.pl, Prezydent Miasta Białegostoku.