Akademia lidera
Dodano 2015-10-19 03:14:29

„Liderzy muszą mieć czas i miejsce, aby dowieść swojej wartości. Liderzy dojrzewają, nie można ich stworzyć.”

Akademia Lidera została stworzona właśnie w tym celu!
Jest to wyjątkowy cykl szkoleń stworzony z myślą o studentach, aby pomóc im stać się liderami na rynku pracy. Ma on na celu kreowanie ludzi sukcesu poprzez uruchamianie potencjału wewnętrznego, budowanie pewności siebie i własnej wartości oraz odpowiedzialności osobistej.

Harmonogram szkoleń

02.03 (poniedziałek)
- 13:15 sala 302
„Rekrutacja – czyli jak przez nią przebrnąć”- Adrianna Sadowska, właścicielka firmy Sa-port

- 18:30 sala 302
„Szansa na Sukces – czyli jak sprzedać siebie” – Marta Skorupska, specjalista ds. rekrutacji

03.03 (wtorek)
- 18:15 sala 302
„Jaki i do kogo mówić” – Joanna Salachna, wykładowca UwB

Każde szkolenie jest certyfikowane!

Dodatkowo przewidujemy, wiele nagród m.in. bilety do kina Helios, podwójne zaproszenia na spektakl do Teatru Dramatycznego, wejściówki do Klubu Formoza i wiele innych.

Nie zastanawiaj się dłużej, zapisz się* na szkolenia już dziś!

*Prosimy o zaznaczenie w ankiecie znajdującej się poniżej wybranych szkoleń ;)
POSTY