Marketingowe środy
Dodano 2015-10-19 03:15:58

Interesujesz się tematyką marketingu? Szukasz pomysłów na wypromowanie swojej marki? Ciekawi Cię rola mediów społecznościowych we współczesnym marketingu? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów Marketingowe Środy organizowany przez Studenckie Koło Menedżerów!

Drugie spotkanie odbędzie się już 18 marca (środa) w godzinach 16:45-19:45 w sali 201 Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.
Temat warsztatu to: „Pierwsze kroki w e-commerce”. Będzie między innymi o tym, jak przeanalizować konkurencję oraz co warto jest robić, aby rozwinąć swój biznes. Poprowadzi je specjalista w zakresie działań dotyczących budowy dedykowanych systemów w branży e-commerce – Marcin Łukiańczyk

Miło nam również poinformować, że dla osób które wezmą udział w przynajmniej 4 szkoleniach z cyklu Marketingowe Środy (licząc od najbliższego) przewidziane są nagrody rzeczowe ;)
Więcej informacji na ten temat już niedługo!

Czekamy na Was ;)