Dni otwarte, które przyciągnęły do nas perełki !
Dodano 2015-11-18 14:29:49

W połowie października zorganizowaliśmy Dni Otwarte Najlepszego Koła Naukowego - Studenckiego Koła Menedżerów.
Odwiedziliście nas licznie - zadawaliście pytania, przeglądaliście kroniki, wypiliście z nami kawę i spróbowaliście pysznych ciasteczek. Sądzimy, że się bardzo polubiliśmy, gdyż owocem naszego spotkania była spora ilość aplikacji do naszego Koła. Ogromnie nas to ucieszyło, że nasza SKMowska rodzinka stale się powiększa.

Przeprowadziliśmy 3-etapowa rekrutację : analizę nadesłanych aplikacji, Assessment Center oraz rozmowy kwalifikacyjne. Decyzje były trudne... W rezultacie udało nam się przyjąć dwudziestkę najleszych kandydatów. Powoli ich poznacie, śledźcie nasze działania, a zobaczycie na co ich stać. My juz wiemy - na bardzo wiele !
Dziś naszą powiększoną SKMowską rodzinką po raz pierwszy spotykamy się na Walnym. Uzgodnimy kilka spraw bieżacych, podsumujemy dotychczasowe działania i zaplanujemy harmonagram porojektów na kolejny rok studencki.
A później przyjdzie czas na integrację !! Życzcie nam miłej zabawy !