Kilka słów podsumowania "Projekt Biznesmen 2015"
Dodano 2015-12-11 22:25:51

Studenckie Koło Menedżerów pragnie gorąco podziękować uczestnikom za tak liczne przybycie w tegorocznej edycji "Projekt Biznesmen". Ogromnie cieszy nas fakt, że w tym roku mogliśmy przywitać w swoich skromnych progach ponad 250 uczestników. Mamy szczerą nadzieję, że nasze przedsięwzięcie Państwu się podobało, a prelegenci zainteresowali Państwa swoją działalnością i wykonywanymi usługami oraz skłonili Państwa do refleksji. Chcielibyśmy również pogratulować 47 zwyciężcom w losowaniu nagród ufundowanych przez 13 sponsorów promujących w. w. wydarzenie.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych gości specjalnych: Panu Krzysztofowi Packiewiczowi - właścicielowi restauracji "Vesper" oraz "Brooklyn Pizza Club", Panu Piotrowi Lewko - właścicielowi Studia Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania "East Side Ink" - oraz Panu Mateuszowi Szczebiotowi - współwłaścicielowi siłowni "PowerGym" - za współpracę w projekcie. Życzymy Panom szczęścia oraz mnóstwa sukcesów w dalszej karierze.

Składamy również podziękowania dla naszych partnerów, którzy umożliwili nam uatrakcyjnić event i zachęcić zainteresowanych do udziału w tym zdarzeniu. Z naszej strony możemy zapewnić, że wyrażamy chęć do kontynuowania dalszej współpracy z Państwem.

Zapraszamy również Państwa do udziału w innych projektach organizowanych przez nasze koło, a specyficznie do "Projekt Biznesmen" - dopiero w następnym roku. Jesteśmy pewni, że następny rok przyniesie jeszcze więcej atrakcji dla uczestników i pomoże im rozwiązać kolejne wątpliwości co do zakładania oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Angela Słoma i Julita Niestieruk

Koordynatorzy "Projekt Biznesmen" 2015 r. - edycja VIII