Szlachetna paczka - czyli nasze prezenty na świeta.
Dodano 2015-12-22 12:49:12

"Szlachetna Paczka" jest akcją, w którą Studenckie Koło Menedżerów zaangażowało się rok temu. W tym roku nie było wątpliwości – chcemy pomóc znów!

Wybranie rodziny nie jest łatwym zadaniem. Trzeba podejść do tego racjonalnie, aby potrzebujący zostali zaopatrzeni w niezbędne rzeczy.

Tym razem, chwyciła nas za serca historia Pani Małgosi, która większość potrzeb wypisała na dziecko. Kacperkowi brakowało ubrań i butów, które dzięki ludziom z koła udało się zebrać w różnych rozmiarach, dzięki czemu maluch nie będzie marzł przez kilka lat. :)

Aby zakupić jak najwięcej potrzebnych produktów Studenckie Koło Menadżerów zorganizowało „Świąteczny Kiermasz Ciast”. Sprzedaż wypieków na naszym wydziale to sama przyjemność! Dziękujemy za kupno naszych słodkości, bo dzięki temu każdy z Was dorzucił swoją „cegiełkę”, aby rodzina Pani Małgosi miała magiczne święta.

Mamy nadzieję, że za rok również sprawimy komuś radość „Szlachetną Paczką”. Polecamy udział w takich akcjach, bo najlepszą rzeczą na świecie jest pomoc drugiemu człowiekowi!