Ruszamy z "Marketingowymi czwartkami" !
Dodano 2016-02-29 21:06:23

Interesujesz się tematyką marketingu? Szukasz pomysłów na wypromowanie swojej marki na rynku? Ciekawi Cię rola mediów społecznościowych we współczesnym marketingu? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów Marketingowe Czwartki organizowanych przez Studenckie Koło Menedżerów!

Pierwsze spotkanie drugiej edycji szkoleń, odbędzie się już 3 marca (czwartek) w godzinach 16:45-18:15 w sali 301 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Temat warsztatu to: „Badania Marketingowe w praktyce”. Poprowadzi je specjalista w tym zakresie – Łukasz Kiszkiel. Będzie między innymi o tym, jak funkcjonują współczesne agencje badawcze, a także zostanie przedstawione przykładowe badanie marketingowe.

Miło nam również poinformować, że po szkoleniu wśród uczestników zostaną rozlosowane książki o tematyce marketingu i biznesu.

Czekamy na Ciebie! :)