Spotkajmy się na Human Business
Dodano 2016-03-17 20:51:58

22 oraz 23 marca to dni, kiedy po raz kolejny bedziecie mieli okazję spotkać się z przedstawiacielami SKM'u - porozmawiać na temat naszej działalności, pozać bliżej nasze pojekty i być może zmotywować się do brania udziały w październikowej rekrutacji nowych członków ! Wszystko to przy okazji oragnizowanego przez Koło Naukowe Socjologiczno - Antropologiczne projektu "Human Business".

Celem tego projektu jest wprowadzenie studentów kierunków humanistycznych i społecznych w sferę biznesu oraz możliwość zdobycia umiejętności przydatnych na współczesnym rynku pracy. Impreza ma być okazją do porozmawiania o tym, jakie kompetencje liczą się na rynku pracy i w jakich branżach humaniści mogą się rozwijać. Zaproszeni przedsiębiorcy, patronujący wydarzeniu, nie tylko ocenią przydatność już nabytych umiejętności, ale powiedzą także, czego będą oczekiwać od studentów po zakończeniu edukacji, w procesach aplikacyjnych i późniejszych warunkach pracy. Program wydarzenia to także szkolenia dla studentów z zakresu: PR, zarządzania przedsiębiorstwem oraz pozyskiwania środków na prowadzenie własnej działalności.

Dziś ruszają zapisy na wszystkie panele i szkolenia realizowane w ramach naszego projektu! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też zachęcamy do rezerwowania ich już teraz! Zarejestruj się tutaj !:)

Wiecej informacji na facebookowym wydarzeniu !