Dni Marketingu 2016
Dodano 2016-04-14 00:59:32

Dni Marketingu – nie możesz tego przegapić!
Dni Marketingu 2016 to projekt organizowany przez Studenckie Koło Menadżerów w dniach 18-22 kwietnia na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 63.
Jest to jedyny w swoim rodzaju projekt o tematyce ściśle marketingowej, realizowany przez studentów na terenie województwa podlaskiego. Cykle szkoleń i warsztatów z dziedziny promocji, reklamy oraz sprzedaży przyciągają nie tylko studentów, ale również praktyków mających do czynienia z tymi zagadnieniami na co dzień.
Interesujesz się marketingiem i nowinkami technologicznymi? Chcesz poszerzyć swoja wiedzę na temat działalności w mediach społecznościowych? Planujesz założyć lub masz już swoją firmę i zastawiasz się jak wypromować markę i zdobyć nowych klientów?

Przyjdź na IV Edycję Dni Marketingu!

Tegoroczne szkolenia będą dotyczyły najnowszych trendów w marketingu oraz potęgi mediów społecznościowych. Specjaliści z różnych części Polski przyjdą specjalnie do Białegostoku, aby przybliżyć uczestnikom tę tematykę. Oprócz zdobycia wiedzy, nie zabraknie również wielu nagród do wygrania.

Razem z agencją reklamową Silverfox.pl i Logic Roomem przygotowaliśmy niespodziankę dla uczestników projektu. Szczegóły znajdziecie na stronie www.dmzagadka.pl !!
Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy, ale liczba miejsc ograniczona. Nie zmarnuj szansy i zapisz się już teraz na stronie http://dnimarketingu2016.evenea.pl/