SKM stał się patronem medialnym wydarzenia "Ekonomiczno Marketingowe Wirtualne Targi Pracy Żakaton.pl"
Dodano 2016-05-05 21:49:26

Miło nam poinfomować, ze Studenckie Koło Menedzerów stało się patronem medialnym " Ekonomiczno Marketingowe Wirtualne Targi Pracy Żakaton.pl"

Są to tagi pracy dla studentów i absolwentów , które odbędą się w dniach 10-11 maja

Wirtualne Targi pracy to innowacyjny sposób, pozwalający zdobyć pracę bez ruszania się z domu i bez żadnych kosztów.

Dzięki chatowi online będziecie mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm z całej Polski, a software pozwoli odwiedzić stoiska i przejrzeć materiały i prezentacje firm uczestniczących w wydarzeniu.

Na targach wystawią się m.in. Deloitte, Burger King Polska, Ncplus Rawplug, Gi Group Polska

Animacja pokazująca czym są targi.

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie