10 lecie Szkoły Inspiracji
Dodano 2016-10-05 19:53:53

Już 12 października SZKOŁA INSPIRACJI obchodzi 10 urodziny.
Z tej okazji, w imieniu SI zapraszamy wszystkich, do wspólnego światowania :
✶ Wyjątkowi prelegenci, smaczny tort i ogromna dawka motywacji.✶

UWAGA! Tym razem Centrum Sedna będzie mieć inny charakter niż zazwyczaj.
Obok Lechosława Chaleckiego, twórcy Szkoły Inspiracji wystąpi na scenie niezastąpiąny mówca motywacyjny, Łukasz Krasoń. Przyjeżdza specjalnie z Warszawy, dlatego jest to wyjątkowa okazja do wysłuchania jego wystąpienia.

▶Temat spotkania: „Odkryj siebie. Jaki jest Twój życiowy cel?”

Odnajdź to, co jest dla Ciebie najważniejsze i określ razem z nami drogę, jak do tego dotrzeć. Mając konkretnie określone cele dojdziesz do wielkich rzeczy szybciej niż myślisz ;)

▶ Na wydarzeniu będzie możliwość zdobycia wielu upominków ;)

*W związku z dużym zainteresowaniem, a ograniczoną liczbą miejsc zalecamy szybką rezerwację biletu na stronie www.CentrumSedna.pl

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/664345977076912/?active_tab=highlights

UWAGA ! Odwiedz fanpage SKM i wygraj darmowe wejście na 10 urodziny Szkoły Inspiracji !!!