17.edycja konkursu Global Management Challenge!
Dodano 2016-10-12 17:57:44


Zapraszamy do 17. polskiej edycji konkursu Global Management Challenge!

 Do 20 października można zgłaszać swoje zespoły do wzięcia udziału w  renomowanym konkursie Global Management Challenge.                                    

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa, w której zespoły liczące od 3 do 5 osób wcielają się w rolę zarządu firmy i rywalizują z innymi zespołami na wirtualnym rynku.

 

Rozgrywka nie jest toczona indywidualnie przez każdy zespół. Decyzje jednej drużyny mają wpływ na konkurentów z grupy przez co zachodzi pełna interakcja pomiędzy uczestnikami. Przekłada się to na duże zaangażowanie emocjonalne, które potęguje przyswajaną wiedzę i motywuje do poprawiania wyników swojej wirtualnej firmy.

Studenci rywalizują z kolegami i koleżankami z innych uczelni a także pracownikami takich firm jak Volkswagen Bank Polska, Grupa Żywiec, Credit Agricole Bank Polska czy Top Farms.

 

Dodatkowo jest to szansa na poznanie potencjalnych pracodawców oraz zdobycia umiejętności przydatnych m.in. dla menedżerów, a także podczas zarządzania własną firmą.

 

Dotychczas w konkursie wzięło udział ponad 25 tysięcy uczestników z całej Polski z ponad 80 uczelni .

Na finalistów czeka promocja w prasach ekonomiczno-społecznych oraz Gala Finałowa, natomiast zwycięzcy wyjadą na finał światowy do Kataru

 

Zespoły chętne do wzięcia udziału należy rejestrować na www.gmcpoland.pl do 20 października.  Do 26 października osoby zakwalifikowane otrzymają dane do logowania się do symulacji. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.gmcpoland.pl

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji zasad  oraz Przeczytania opinii uczestników poprzednich edycji GMC  oraz do polubienia fanpage’a na Facebooku.

 

Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Partnerzy Generalni: Amazon oraz AVON

Patroni Medialni: Rzeczpospolita, My Company Polska, Personel i Zarządzanie, THINKTANK