Dodano 2016-11-10 23:10:31

W imieniu Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Białystok serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego „Local Training Course”.

Podczas trzydniowego szkolenia zapewnimy udział w wielu praktycznych warsztatach, a bloki szkoleniowe będą dotyczyć m. in.:
- zarządzania projektem (Project Management)
- zarządzania zasobami ludzkimi (Human Resources),
- budowania dobrego wizerunku (Public Relations),
- pozyskiwania funduszy (Fundraising).
Do tego zapewniamy dwie imprezy tematyczne.

Najważniejsze – certyfikat ukończenia szkolenia, które wzbogaci Twoje CV oraz niezapomniany weekend ze wspaniałymi ludźmi!

Jeśli uzyskałeś/aś już certyfikat z 1 poziomu - aplikuj na 2 poziom.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Szczegóły wydarzenia:
Termin: 2-4 grudnia 2016r.
Miejsce: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Olsztynie.
Cena: 90-100 zł - dokładna cena wkrótce (obejmuje – dojazd do i z Olsztyna, zakwaterowanie w ośrodku oraz pełne wyżywienie, poczęstunki w przerwach, materiały szkoleniowe).

Aby zgłosić się wystarczy wypełnić aplikację
Po zaakceptowaniu zgłoszenia dostaniesz wiadomość mailową z informacjami i danymi do płatności.

Liczba miejsc ograniczona!