Kilka słów o nas

SKM-Sukces kreują marzenia

15 lat temu, a wiec w 1999 roku z inicjatywy Dr Pawła Piątkowskiego powstało najlepsze na wydziale Ekonomii i Zarządania koło naukowe - Studenckie Koło Menedżerów !

"SKM stworzyliśmy, aby kreować nasze postawy menedżerskie. Zmierzamy do poszerzania wiedzy i jej upraktycznienia współpracując ze środowiskami akademickimi i biznesowymi."

SKM to grupa ponad 40 niesamowitych osób, które urodzili się by działać. Ambicja, optymizm a przede wszystkim pozytywne nastawienie do wyzwań, które sami przed sobą stawiamy, to zaledwie kilka naszych cech. Stanowimy zwartą grupę, uwielbiającą wspólnie coś tworzyć. Każdy z nas oddaje sporo serca w pracę SKMu, uczymy się od siebie i z pewnością możemy liczyć na wzajemną pomoc. Jesteśmy podzieleni na 3 sekcje - Human Resources, Marketing oraz Rynki Finansowe. Wszystko po to, abyśmy mogli pogłębiać nasze zainteresowania w konkretnej tematyce.

Sporo o nas słychać. Na każdy rok naszej działalności przygotowujemy plan, według którego sumiennie realizujemy projekty, konferencje, seminaria naukowe, debaty, szkolenia oraz warsztaty. Nie zapominamy również o naszym wspólnym czasie wolnym.
Nie dziwi nas fakt, jakim jest ogromne zainteresowanie studentów członkostwa w naszym kole. Co roku przeprowadzamy kilku etapową rekrutację, która umożliwia nam wyłonienie perełek.

Wymagamy, ale też dajemy od siebie bardzo dużo. Członkostwo umożliwia poszerzenie wiedzy i profesjonalizmu oraz umiejętności sprostania wszelkim przedsięwzięciom . SKM to doskonała szkoła biznesu, w której poznajemy prawa rynku i sposób działania firmy. Poprzez zaangażowanie, kreatywność i skuteczność mamy możliwość kształtowania własnej kariery wewnątrz organizacji. Dzięki temu stajemy się menedżerami w praktyce, a nie tylko z nazwy. Doceniane jest to przez pracodawców, którzy chętnie rekrutują swoich pracowników spośród kadr SKMu.