Sekcja Human Resources - członkowie

Lider sekcji

Julita Augustyńczyk
przewodniczący sekcji


Jestem studentką ostatniego już roku ekonomii na WEiZ. Pomimo iż, w tym roku czeka mnie obrona pracy magisterskiej, a na co dzień prowadzę swoją własną firmę, z chęcią znajduję czas na działalność w Studenckim Kole Menedżerów i należę do osób zaangażowanych w jego funkcjonowanie.

Do organizacji dołączyłam całkiem niedawno, bo w roku akademickim 2015/2016 to już odniosłam tu wiele sukcesów, którymi mogę się pochwalić. Ubiegłoroczna edycja Projektu Biznesmen to było zdecydowanie moje 5 minut. Wtedy udowodniłam, że jeżeli tylko chcesz jesteś w stanie ściągnąć na organizowany przez Ciebie event nawet najbardziej zapracowanych przedsiębiorców, a nasze wydarzenia cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród studentów.

Obecnie jestem przewodniczącą sekcji Human Resources i członkiem zarządu SKM-u. Pełniona przeze mnie funkcja przewodniczącej w tym roku pozwoliła mi się wykazać w zorganizowaniu rekrutacji do naszego koła. To także był dla mnie sprawdzian, ponieważ jak każdy przedsiębiorca, myślę o powiększeniu swojej firmy i dzięki doświadczeniu nabytemu w SKM myślę, że będzie mi łatwiej znaleźć odpowiednich pracowników, tak jak idealnie dobrałam sobie zespół którym kieruję w kole.

Sekcja Human Resources to wspaniali, kreatywni ludzie, którzy są nastawieni na sukces. To właśnie tu poznałam ludzi, którzy myślą podobnie jak ja, a w kole mogę rozwijać się w dziedzinach, które mnie interesują od strony praktycznej, wykorzystując teorię poznawaną na studiach. Jestem szczęśliwa, że tu trafiłam !!!


Członek sekcji

Krzysztof Bergiel


  • Przewodniczący sekcji HR
  • Koordynator lokalny projektu Karierosfera 2014,
  • Członek grupy organizacyjnej projektu Biznesmen (2014 i 2015) 
  • Członek grupy organizacyjnej projektu Karierosfera 2015 
  • Acessor Rekrutacji 2014
  • Remont - malarz, tynkarz, akrobata :P
  • Grafik

Jestem w kole już trzeci rok (swoją drogą szybko ten czas leci), w tym czasie uczestniczyłem w masie różnego rodzaju przedsięwzięć, lecz doskonale wiem, że to tylko ułamek tego co koło oferuje. W ciągu tych trzech lat poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, przełamałem wiele swoich barier i stałem się bogatszy o moc nowych doświadczeń. Jest to miejsce w którym co prawda nic nie jest podane na tacy, ale które daje wiele możliwości i tylko od Ciebie zależy to, czy je wykorzystasz czy też nie. Uważam, że mi się udało i czuję się teraz lepszym i bardziej doświadczonym człowiekiem niż 3 lata temu. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto "marnować" na to czas, to wierz mi - WARTO! "

Członek sekcji

Aneta Dryl


Jestem studentką zarządzania na drugim stopniu. Na co dzień studiuję oraz pracuję. Niestety nie mam wiele czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Moim hobby jest gotowanie i pieczenie smakołyków. Jeśli mam wolny czas lubię go spędzać aktywnie. W kole jestem trzeci rok. W tym roku byłam współorganizatorem Szlachetnej Paczki oraz pełnię funkcję fotografa. Jestem w SKMie, gdyż chciałam aby poza nauką coś łączyło mnie z uczelnią. W SKMie mogę rozwijać się w interesujących mnie dziedzinach oraz zawierać dużo nowych i ciekawych znajomości.

Członek sekcji

Agnieszka Korenkiewicz


Jestem studentką 4 roku Zarządzania. Jestem fanką książek motywacyjnych, mówiących o rozwoju własnego potencjału. Cenię sobie szczerość, a krytykę staram sie wykorzystać jak najbardziej konstruktywnie. W SKM jestem już 3 rok, od poczatku moje serce skradla sekcja HR. Pierwszy rok, duże wyzwanie, koordynacja autorskiego projektu - Akademia Lidera, rok później objelam funkcję w zarządzie na stanowisku eksperta ds. otoczenia. Rok upłynął przy zapoznawaniu sie ze sponsorami, mediami. Obecnie, w kolejnym roku działalności jestem wiceprzewodniczącą koła. Już od dwóch lat jestem również ambasadorem GMC. W zeszłym roku miałam okazje wystąpić na prelekcji w jednym z białostockich LO podczas lekcji Zwolnieni z Teorii. SKM daje mi wielkie możliwości rozwoju, nauczylam sie tu prowadzić prelekcje, warsztaty, zdobylam ogromne doswiadczenie podczas pracy przy koordynacji projektów. A przede wszystkim poznalam wyjątkowe osoby, które były dla mnie inspiracja. Moja przygoda z kołem jeszcze sie nie konczy. Nie wiem co przyniesie kolejny rok, ale wiem, ze wykorzystam go najlepiej jak tylko będę mogła.

Członek sekcji

Adam Jastrzębski


 Jestem studentem zarządzania na pierwszym roku. Zainteresowania dosyć szerokie, staram się chłonąć jak najwięcej z otoczenia. Stąd doświadczenia jako sprzedawca, budowniczy, operator wtryskarki, jazda na desce, podróżowanie stopem, grafika i teraz członek SKM i czuję że to będzie jedno z tych najowocniejszych.

 W SKM jestem sekretarzem. Staram się odpowiadać za kontakt osób zewnętrznych z kołem i służyć jako łącznik z odpowiednimi osobami.

 W SKMie jestem pierwszy rok planuje być tak długo jak będę studentem, co prawda przygoda i doświadczenia fajne ale mam nadzieję zamknąć się w 5 latach.

Członek sekcji

Kamil Matanowski


Jestem studentem drugiego roku Zarządzania . Ukończyłem Technikum Gastronomiczne co wpłynęło na moją pasję do gotowania . Od niedawna zacząłem intensywnie uczęszczać na siłownię a sport stał się moja drugą pasją . W Studenckim Kole Menadżerów należę do grupy organizacyjnej. Na samym początku mojej przygody zostałem ,,rzucony na głęboką wodę" - koordynator Projektu Biznesmen . Dzięki temu doświadczeniu mogłem pogłębić swoje umiejętności negocjacji że sponsorami i prelegentami. Pierwszy raz miałem przyjemność wystąpić przed tak liczną publicznością. SKM daje mi możliwość rozwoju osobistego, zawarcia nowych znajomości oraz nabrania pewności siebie . Sądzę że ta organizacja jest doskonałym startem dla młodych studentów w dorosłe życie.

Członek sekcji

Paulina Górska


Jestem studentką Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB na kierunku zarządzanie. Osoba energiczna, kreatywna, nie bojąca się wyzwań i chętna do pracy- to właśnie ja! Nuda? Nie,to nie dla mnie. Podstawą jest dobra organizacja, dlatego swój wolny czas spędzam aktywnie na zajęciach fitness oraz tańcach. Swoją przygodę z SKMem zaczęłam w 2016r. jako członek sekcji Human Resources. Po dwóch miesiącach skoordynowałam projekt ,,Projekt Biznesmen”, który okazał się dużym sukcesem. W SKMie należę do grupy organizacyjnej i tam się realizuję oraz zdobywam nowe umiejętności i doświadczenie. Czym jest dla mnie SKM? To organizacja, która pozwala mi się rozwijać, zdobywać doświadczenie i wiedzę, a przy tym spędzam miło czas i poznaję mnóstwo fantastycznych ludzi.

Członek sekcji

Rafał Morchat


Nazywam się Rafał Morchat. Jestem studentem II rok Zarządzania I stopnia. Na co dzień staram się spędzać czas jak najaktywniej. Dlatego też mam dużo zainteresowań. Interesuje się między innymi: rozwojem osobistym, funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, giełdą, podróżowaniem, motoryzacją. Lubię poznawać nowych ludzi i spędzać czas ze znajomymi. Dołączyłem do SKM, sekcji HR. W raz z innymi członkami SKM pełnię funkcję grupy projektowej. Polega to na pomocy organizatorom projektu w jego ukończeniu. Pomimo tego że członkiem koła jestem od niedawna (to mój pierwszy rok) już na pierwszym spotkaniu podjąłem się koordynowania „Projektu Biznesmen”. Do moich obowiązków należało pozyskanie sponsorów, prelegentów, ogarnięcie sali, i poprowadzenia wystąpienia. Wyszło świetnie, i mogę wpisać to w cv :-).Właśnie przez możliwość rozwoju jestem w SKM. Myślę że to najlepsza organizacja studencka do jakiej mogą się zapisać ci którzy chcą się rozwijać. W kole zamierzam zostać do końca studiów.

Członek sekcji

Agata Kowalewska


Jestem studentką drugiego roku Ekonomii. W tym roku zaczynam przygodę z SKM i jestem przekonana, że będzie to jedno z lepszych doświadczeń. Moje oczekiwania wobec SKM to przede wszystkim poznanie nowych, ciekawych ludzi oraz nabycie doświadczeń, które w przyszłości mogłyby mi pomóc w znalezieniu wymarzonej pracy. SKM dzięki mnie zyska świeże spojrzenie na sprawy dotyczące organizacji oraz pogodną i towarzyską osobę z wielkimi chęciami do działania.

Członek sekcji

Natalia Kijek


Czwarty rok studiów ekonomii, trzeci rok w Studenckim Kole Menedżerów oraz 14 rok tańca, w tym pierwszy jako kwalifikowany instruktor Hip-hop'u. Zdaje sie ze to najtrafniejsza charekterystyka mojej osoby. Jak juz wspomniałam, moja przygoda z SKM zaczęła sie 3 lata temu. Śmiało mogę powiedzieć, że przez ten czas zmieniło sie moje nastawienie do pewnych spraw, stałam sie dojrzalszą osobą, która poważnie myśli o swojej przyszłości. Uświadomiłam sobie, że najlepsze co mogę na tym etapie w życiu robić, to inwestować w samą sobie. Zasadę tę odnosze również do pozostałych moich zainteresowań. Wyzwania, które postawiło przede mną Koło, pozwoliły mi uwierzyć we własne możliwości, nauczyło mnie dyscypliny, zarządzania czasem oraz w pewnym stopnu wyznaczyło priorytety. Moja droga w SKM prowadziła po przez sekcję Rynków Finansowaych, gdzie z tygodnia na tydzień coraz bardziej wkręcałam sie w tematykę giełdy. Poza tym byłam administratorem strony internetowej Koła oraz współorganizatorem pierwszej odsłony Podlaskiej Akademii Giełdowej Zdaję się że właśnie dzięki PAG, potwierdziłam sobie, że chcieć - to móc, a ograniczenia leżą jedynie w naszej głowie. Obecnie jestem członkiem sekcji HR, gdzie moim celem, jest rozwinięcie umiejętności zarządzania moją nieoceniona grupą 30 członków SKM. Jestem Przewodniczącą Studenckiego Koła Menedżerów. Funkcję tę uważam za ogromną szansę rozwoju. Śmiało mogę powiedzieć, że uczę się w praktyczny sposób, jak być dobrym Menedżerem. Realizuję się, odkrywam w sobie cechy, o których istnieniu wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Mam okazję próbować swoich sił jako zarządzającą Kołem, co jak sie okazuje, wymaga sporo cierpliwości, skupienia i mobilizacji. Jak to mówią, co "tego" wyniosę - to moje. Tylko 3 lata, i aż tyle przełamanych barier, doświadczeń, fantastycznych wspomnień i cudownych znajomych.

Członek sekcji

Bartek Zieliński


Jestem studentem trzeciego roku ekonomii. Od października 2016 pełnię funkcję przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów oraz jestem członkiem Parlamentu Studentów UwB. Na co dzień staram się spędzać czas w sposób aktywny oraz dążę do ciągłego rozwoju.

W SKM’ie jestem już trzeci rok. Przygodę swoją zacząłem w rynkach finansowych i obecnie jestem w sekcji HR’ów. Zawsze staram się pomagać przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć oraz chętnie biorę udział w wydarzeniach oraz wyjazdach organizowanych przez SKM.

W kole jestem, ponieważ poznałem tu wiele charyzmatycznych osób, które często były dla mnie w pewien sposób inspiracją do dalszych działań. Uważam, że jest to miejsce, w którym można poszerzyć swoje horyzonty, nauczyć się wielu ciekawych rzeczy oraz zarazić się pozytywną energią od ludzi będących w nim.

Członek sekcji

Przemysław Ferenc


Studiuję zarządzanie przedsiębiorstwem od tego roku i w niedalekiej przyszłości zamierzam skorzystać z tego czego się nauczyłem, będąc przedsiębiorcą. Interesuję się rozwojem osobistym, na bieżące śledzę najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Jestem fanem Formuły 1 oraz Roberta Kubicy. Do SKM wstąpiłem, by poznać osoby o podobnych przedsiębiorczych planach i ambicjach, jak również po to, aby zdobyć nowe umiejętności i przeżyć ciekawą przygodę, jaką jest uczestnictwo w kole.
Członek sekcji

Przemek Piętka


Od 2 lat jestem członkiem Studenckiego Koła Menadżerów. W ubiegłym roku miałem przyjemność koordynować projekt "Akademia Lidera". Na co dzień moim hobby są podróże, motoryzacja oraz literatura rozwojowa.