Sekcja Marketingu - członkowie

Lider sekcji

Patrycja Grabowska
przewodniczący sekcji


 • Nazywam się Patrycja Grabowska i studiuję ekonomię na II roku. Lubię oglądać seriale i słuchać muzyki. W SKM’ie działam już drugi rok w sekcji Marketingu. W ubiegłym roku prowadziłam nasz fanpage na Facebooku oraz aktywnie działałam w grupce organizacyjnej projektu „Dni Marketingu 2016”. Obecnie pełnię funkcję przewodniczącej sekcji Marketingu i mam najlepszy team, z którym organizacja projektów to czysta przyjemność! Działając w SKM’ie poznałam wspaniałych ludzi, nauczyłam się pokonywać własne granice i stawiać przed sobą coraz wyższe cele. Pozyskiwanie partnerów rzeczowych, medialnych i prelegentów nie stanowi już dla mnie żadnego problemu. Każde zdobyte w kole doświadczenie z pewnością ułatwi mi zdobycie wymorzonej pracy w przyszłości. Czy polecam SKM? Zdecydowanie! Jest to świetna przygoda i nie żałuje ani chwili spędzonej w kole.Członek sekcji

Patryk Ambroziak


 • Nazywam się Patryk Ambroziak i jestem studentem II roku. Interesuję się muzyką i twórczością artystyczną. Na co dzień jestem zawodowym gamer’em – lubię grać w gry oraz rywalizować z innymi. Swój wolny czas spędzam tworząc wiele własnych kreatywnych pomysłów, których nikomu nie zdradzam. Funkcję w SKM’ie pełnię przy pomocy różnych projektów takich jak Dni Marketingu, a w tym roku będę również koordynował jedno spotkanie z cyklu Marketingowe Środy. W SKM’ie jestem 2 rok. Moim głównym celem było poznać nowych ludzi oraz przy realizacji projektów zobaczyć do czego jestem zdolny, jakie mam doświadczenia i czy w ogóle nadaję się do takich rzeczy. Ponadto cenię sobie SKM za to, ze czuję się tu tak jakbym był w jednej wielkiej rodzinie, mam najwspanialszą sekcję na świecie i wiem,, że z nimi zawsze sobie dam rade. Rozwój w SKM’ie daje mi dużo, gdyż miałem np. możliwość nawiązywania współpracy z takimi znanymi firmami jak Augustowianka. Telefonując do nich oferowałem reklamę w zamian za ich produkty, to bardzo cenne doświadczenie i nigdy go nie zapomne.

Członek sekcji

Agnieszka Kisło


 • Aplikacja do Studenckiego Koła Menedżerów to najlepsza decyzja w moim studenckim życiu! Mamy wspaniały team i świetnie nam się współpracuje. Należę do sekcji marketingu, którą uwielbiam, a ponadto pełnię w kole funkcję eksperta ds. kontaktów z otoczeniem oraz prowadzę nasz Instagram. Pozwala mi to na ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz sprawdzanie siebie w różnych sytuacjach. W poprzednim roku byłam koordynatorką „Marketingowego Czwartku” oraz członkiem grupki organizacyjnej „Dni marketingu 2016”. Dzięki temu jestem idealnie przygotowana na nadchodzące wyzwania i projekty. SKM to wspaniała przygoda, dzięki której poznałam wielu niesamowitych ludzi, którzy stali się moimi przyjaciółmi. Wiadomo, że studenci kochają możliwości, dlatego nie żałuję ani sekundy poświęconej Studenckiemu Kołu Menedżerów.Członek sekcji

Beata Barbara Szewiak


 •  Jestem studentką 1 roku II stopnia ekonomii, specjalizacja: przedsiębiorstwo na rynku.
  Interesuję się gotowaniem, pieczeniem, sprawia mi to tak wielką frajdę, że nawet śpiewam i tańczę, ale także bardzo lubię czytać książki(mój portfel bardzo cierpi po wejściu do Empiku bądź księgarni :P), oglądać zagraniczne seriale, podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi.
  W przyszłości chciałabym otworzyć swoją własną restaurację i zwiedzić cały świat.
  W SKMie jestem od listopada 2016r., zgarnęła mnie do niego moja koleżanka, która działa w nim aktywnie już od jakiegoś czasu. W kole zajmuję się głównie prowadzeniem fanpage na Facebooku, w najbliższym czasie będę organizować wydarzenie z cyklu Marketingowe Środy.
  Mam nadzieję, że w SKMie nauczę się wielu przydatnych rzeczy i rozwinę swoje zainteresowania związane z marketingiem.

Członek sekcji

Jacek Klepacki


 • Nazywam się Jacek Klepacki, jestem studentem III roku kierunku ekonomiczno-prawnego UwB. Interesuję się historią, polityką, muzyką i sportem. W wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi, słuchać muzyki, pływać czy też jeździć rowerem. W Studenckim Kole Menedżerów jestem w Sekcji Marketingu i prowadzę nasze konto na Twitterze. Oprócz tego pełnię funkcję kronikarza, w związku z czym redaguję krótkie notatki z organizowanych przez Koło wydarzeń do SKMowej kroniki, zamieszczam w niej zdjęcia, dbam, by była uzupełniana na bieżąco. Działam w SKM-ie, bo według mnie, czas studiów powinien służyć nie tylko przyswojeniu sobie wiedzy, ale też zdobyciu umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości. Uczestnicząc w przygotowywaniu wydarzeń i projektów uczymy się nie tylko praktycznych aspektów organizacji ich, ale także poznajemy siebie w nowych sytuacjach, czasami z dala od naszej strefy komfortu. Uczymy się odpowiedzialności, pracy w zespole. Ogólnie mówiąc SKM jest właśnie miejscem, gdzie można sprawdzić się w wielu nowych dziedzinach, nauczyć się czegoś nowego, zdobyć doświadczenie i poznać nowych ludzi. Działam w Kole od niedawna, ale łączę z nim swoją "studencką" przyszłość.
Członek sekcji

Kamil Mateusz Bugieda


 • Nazywam się Kamil Mateusz Bugieda. Jestem studentem I-ego roku Ekonomii. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Trenuję piłkę nożną. Kocham sport i muzykę reggae! W SKM’ie jestem administratorem strony skm.uwb.edu.pl Lubię poznawać nowych ludzi i dostawać nowe zadania oraz obowiązki, które mogę wykonywać z radością. SKM pozwala robić coś więcej poza nauką na uczelni. Poza tym, jestem przekonany, że na pewno przyda się w dalszej karierze zawodowej. By móc robić coś więcej, w przyszłości będę starać się o lepszą funkcję w SKM-ie.


Członek sekcji

Małgorzata Chorchos


 • Jestem studentką I roku II stopnia na kierunku Ekonomia. Poza nauką jestem również członkiem Samorządu Studentów WEiZ. Interesuje się podróżami, czytaniem książek, oglądaniem seriali (głównie amerykańskich i brytyjskich), marketingiem politycznym, poza tym kocham zwierzęta.
 • W SKMie jestem od 2015 roku. Obecnie pełnie funkcję eksperta ds. organizacyjnych. W ubiegłym roku aktywnie pomagałam przy organizacji Dni Marketingu.
 • W SKMie jestem z przypadku, ale też w pewnym stopniu zostałam namówiona przez znajomych, którzy byli w tym kole już dłuższy czas. Planuję zostać w kole do końca swoich studiów. <3
Członek sekcji

Martyna Kułak


 • Jestem studentką pierwszego roku Ekonomii i nowym członkiem SKM. Zaintrygowała mnie sekcja Marketingu, do której dołączyłam i chciałbym pogłębić wiedzę z tego zakresu. W kole pełnię funkcje księgowej, ponieważ temat ten nie jest mi obcy i mogę robić to co lubię. Liczę, że dzięki SKM rozwinę skrzydła, poznam nowych ludzi i zdobędę doświadczenie, które w dzisiejszych czasach jest tak ważne na rynku pracy.
  SKM to również świetna możliwość, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, w końcu nie samą nauką żyje człowiek.