Sekcja Rynków Finansowych - członkowie

Lider sekcji

Marek Czochański
przewodniczący sekcji


Jestem studentem ostatniego roku ekonomii, który wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie korzystając z różnych form rekreacji. W Studenckim Kole Menedżerów jestem już drugi rok, a od października jestem przewodniczącym sekcji Rynków Finansowych. SKM umożliwił mi rozwijanie zainteresowań i pozwolił wymieniać doświadczenia z innymi członkami. Projekty takie jak Podlaska Akademia Giełdowa tworzone przez nasze koło naukowe są dla mnie wyzwaniem, źródłem satysfakcji i nowych doświadczeń. Członkostwo w Studenckim Kole Menedżerów to doskonała szansa na nawiązanie długotrwałych znajomości z ludźmi pełnymi pasji i szansa aby z uczelni wynieść coś więcej niż tylko oceny w indeksie.

Członek sekcji

Krzysztof Bukraba


  • Członek sekcji Rynków Finansowych

 "Czego oczekuję od SKM? Chciałbym zawrzeć nowe znajomości, nawiązać kontakty z firmami, bym w przyszłości łatwiej mógł znaleźć pracę oraz rozwijać swoje kompetencje."
 " SKM zyska dzięki mnie osobę, która jest uczciwa i pracowita oraz osobę, która będzie służyć pomocą przy realizacji każdego projektu. "
 SKM ? - " Szkolny Klub Młodzieży"

Członek sekcji

Romek Maleszewski


Jestem studentem ekonomi I stopnia. Od niedawna naleze do SKM-u i jestem przekonany ze czlonkostwo w kole rozwinie mnie, naucze sie wielu rzeczy oraz poznam ciekawych ludzi. Wybralem sekcje RF poniewaz zawsze mnie interesowaly rynki finansowe. W kole jestem fotografem tej sekcji. Mam nadzieje ze sie sprawdze oraz licze na wspaniala przygode.

Członek sekcji

Adrian Skowroński


Jestem studentem I roku ekonomii. Interesuję się ekonomią, polityką, muzyką i sportem. Postanowiłem dołączyć do SKM, ponieważ miałem sporo wolnego czasu i stwierdziłem, że na studiach warto robić coś więcej niż tylko chodzić na zajęcia ;) Obecnie pełnie w kole funkcję głównego fotografa.

Członek sekcji

Adam Pletniewski


Adam. 19 lat. Student I roku kierunku ekonomiczno-prawnego. Interesuję się finansami, prawem i historią. W wolnym czasie gram w gry komputerowe, czytam książki i oglądam filmy. Lubię jeździć na rowerze, ale w zimie zamieniam go na narty. Jestem towarzyską osobą, co też skłoniło mnie do dołączenia do SKM-u, głównym powodem była chęć zgłebienia wiedzy na temat rynków finansowych.